Karrier

Képesített barista, pultos felszolgáló

Szakképesítéssel rendelkező Barista, pultos felszolgáló munkakörbe keresünk munkatársat, azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben, újonnan nyílt kávézónk és rendezvényközpontunk részére (Budapest IX ker.).
Az alábbi email címre várjuk a jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal:  info@ndcafe.hu

Takarító, konyhai kisegítő és asztal leszedő

Takarító és konyhai kisegítő munkakörbe munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben, újonnan nyílt kávézónk és rendezvény központunkrészére (Budapest IX ker.).
Az alábbi email címre várjuk a jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal: info@ndcafe.hu

Üzletvezető (kávézó)

Szakképesítéssel és minimum 3 év munkatapasztalattal rendelkező üzletvezető munkakörbe keresünk munkatársat, teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel újonnan nyílt kávézónk és rendezvényközpontunk részére (Budapest IX ker.).

Web designer

Elvárások:

  • Kreativitás, talpraesettség, lendület
  • Pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • Önállóság, megbízhatóság, jó csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Hosszú távú korrekt együttműködés

Munkavégzés helye: 1091 Budapest
Foglalkoztatás: részmunkaidőben